Lavička pod pavlovniu už je pripravená!

Krátke video o tom, prečo je na Kamennom námestí potrebná lavička a ako môžete aj vy pomôcť, aby sa nám ju podarilo zrealizovať.

 Prispieť na vznik lavičky na Kamennom námestí je veľmi jednoduché. Kliknite TU.

Na dizajne lavičky, ktorú pripravujeme a chceme umiestniť na Kamennom námestí pod strom pavlovnia, sme spolupracovali s niekoľkými dizajnérmi, architektmi a študentmi týchto profesií. Prostredníctvom výzvy na návrhy a odborného workshopu sme získali mnoho nápadov, ktoré sme sa snažili zapracovať do finálneho konceptu lavičky. Obrázok ukazuje približnú podobu budúcej lavičky.

Za vizualizácie ďakujeme študentovi architektúry Mariánovi Jánovi.

ČO JE NOVÉ:

V priebehu roku 2013 sme zrelizovali prvú polovicu lavičky s pomocou dobrovoľníkov a vďaka peniazom, ktoré ste nám venovali. Všetkým, ktorí prispeli pri príprave lavičky svojou prácou alebo finančne, srdečne ďakujeme! Momentálne čakáme na povolenie osadiť lavičku na miesto – pod pavlovniu na Kamennom námestí. Na druhú polovicu lavičky ešte stále zháňame financie, budeme vďační za váš príspevok a na námestí sa tak bude môcť posadiť ešte viac ľudí. Prispieť stále môžete TU.

Pozrite si, ako prebiehala príprava lavičky. Komponenty na prvú polovicu celkového objektu už sú pripravené. Ešte zmontovať a osadiť na miesto a potom – konečne sa posadiť!

Ďalšie fotky z prípravy lavičky nájdete TU a TU.

<<< späť na hlavnú stránku

Comments are closed.