Hlasujte za lepšie Kamenné!

Naším cieľom je sériou jednoduchých a postupných krokov vdýchnuť Kamennému námestiu opäť život. Tak aby sme sa zaň nemuseli nielen hambiť ale radi tu trávili čas a ako hovorí naše motto: “cítili sa na ňom ako doma”.

Všetky naše aktivity sú neziskové a naša práca na oživení Kamenného námestia je zadarmo, avšak nie všetko vieme zabezpečiť zadarmo a preto sme požiadali o viaceré granty. Jedným z nich je i grant SPP spoločne, o ktorého získanie sa verejne hlasuje.

Ak sa vám náš projekt páči: Dajte mu svoj hlas! Alebo ešte lepšie 3 :)

Hlasovať môžete tu: http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/297

 

Za 8000 Eur z grantu SPP by sme mohli zorganizovať kopu skvelých vecí slúžiacich všetkým, napríklad:

Urbánne pikniky, workshopy pre deti i dospelých, hry v meste, šachový, či ping-pongový turnaj, divadelné predstavenie,

koncerty hudobných kapiel, tančiareň, tanečné predstavenia, …

Alebo by ste si radšej pozrieli galériu či film cestou z nákupu?

 

Náš plán ale nie je iba o programe. Kamenné námestie sme veľmi podrobne odborne preskúmali a vypracovali sme odporúčania pre jeho dlhodobý i krátkodobý urbánny rozvoj. Pre ten krátkodobý sme navrhli tento predbežný plán podľa ktorého teraz postupujeme:

Zatiaľ sa nám podarilo realizovať vysadenie kvetov do “kochlíkov”, pódium na koncerty a mobilné sedenie, ktoré môžeme používať pri akciách. Lavička pod pavlovniou, na ktorej si budete môcť posedieť každý deň je už tiež tesne pred svojim postavením.

Viac o našich východiskách si môžete pozrieť na: http://www.namestiepreludi.sk/o_nas/ a podrobnejšie informácie o tom čo už sme zorganizovali na http://www.namestiepreludi.sk/akcie/

Neváhajte a podporte projekt v hlasovaní, pomôžete všetkým mať lepšie mesto.

 

 

 

Comments are closed.